• Новак
УМЕТНИЧКИ Дизајнарт Утринска Сончева Светлина Низ Бреза Шума езеро куќа ѕид часовник Во. Широко Внатре. Високо

УМЕТНИЧКИ Дизајнарт Утринска Сончева Светлина Низ Бреза Шума езеро куќа ѕид часовник Во. Широко Внатре. Високо

Rating 
DEN 1206.72

Достапност
Производот е достапен

Прекрасен додаток на секој дом или канцеларија, овој часовник со тркалезен ѕид Во Езерската Куќа е направен на 100% цврст алуминиум. Има високо рефлектирачка сјајна завршница создавајќи елегантен модерен изглед. Утрово Сончева Светлина Преку бреза шума ѕид часовник пристигнува целосно подготвени да висат на ѕидот. Едноставно вметнете ја батеријата "a"е вклучена со вашата нарачка.Достапен во неколку големини, Овој Модерен Преголем Часовник го прави фокусна точка на секоја просторија.Карактеристики - Ултра Сјајната Обвивка обезбедува боите да бидат екстра живописни со рефлексија на светлината. - 1мм алуминиум одделение лим. -Рамката за монтирање од 1 инчи дава илузија на уметнички дела што лебдат на ѕидот. - Вклучени се држачи и упатства за монтирање. - Висококвалитетните дигитални слики се создаваат директно во сјаен алуминиумски панел, создавајќи зачудувачки и волшебен принт во сјајната завршница на металот. - Лесно се чисти со крпа од микрофибер. - "Batt " батеријата е вклучена со вашата нарачка. - Лесно за закачување.Види Опции паѓачкото мени за достапни големини. Прекрасен додаток на секој дом или канцеларија, овој часовник со тркалезен ѕид Во Езерската Куќа е направен на 100% цврст алуминиум.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката