• Новак
Кетијх-чн Валентин Ден Худи Жени Топли Жени Печатење V Вратот Дуксер Врвот Долги Ракави Дуксер Обична Блуза Темперамент Пуловер Врвот

Кетијх-чн Валентин Ден Худи Жени Топли Жени Печатење V Вратот Дуксер Врвот Долги Ракави Дуксер Обична Блуза Темперамент Пуловер

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Качулка Жени Топли Жени Печатење V Вратот Дуксер Врвот Долги Ракави Дуксер Обична Блуза Темперамент Пуловер Топсезона : Зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : љубов. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. 1пц женска Блуза .. Материјал,Изработен Од Полиестер, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа. Совршен За Претстојните Зимски Денови. ●Стил € Ова Е Дуксер Што Ќе Ве Направи Кул.V Дизајнот На Вратот Ја Истакнува Вашата Клучна Коска. Прилично Декоративна Може Совршено Да Ја Покаже Вашата Личност. Дизајнот На Должината И Високиот Еластичен Струк Ја Покажува Вашата Прекрасна Фигура. ①Прилики погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Канцеларија, Забави,одмор,клубови и Состаноци. Совршена Должина за Хеланки,фармерки,шорцеви или Панталони. Можете Да Дуксерот Во Вашите Шорцеви Или Здолништа За Стилски Изглед Сите Сезони!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката