• Новак
Патоллав Женски Блузи Клиренс Плус Големина Градиент Ремени Рамо Маица

Патоллав Женски Блузи Клиренс Плус Големина Градиент Ремени Рамо Маица

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Женски Врвови Клиренс Плус Големина Градиент Ремен Рамо Маица/Големина : Греј/ХХХЛ. Пол : Жени/Женски/Девојка. Сезона : Четири сезони (пролет/лето/fall/зима). Повод : Дома, забава, шопинг, работа, на отворено, одмор. Одговара : Одговара на големината. Стил : Секси, Мода, Слободно Време, Лабава, Секојдневен. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Оваа стилска секојдневна женска облека совршено одговара на вашето тело и прави да се чувствувате опуштено и удобно. Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не. Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа за да ви обезбедиме подобро решение. Облека нега : Машина Или рачно перење со ладна вода, висат или линија сува, без белило. КЛУЧ1 : Женски Дуксер, дозвола за женски врвови, дозвола за жени плус големина, Џемпери За Жени, Женски Топол Капут, Зимска Јакна тоа е дише лесна, пријателска за кожата, лабава, еластична, мека удобна ткаенина. Модниот дизајн прави да изгледате поладно, личност! за жени, дами, јуниори и тинејџерки. Пролет/лето/aut/зима, совршен натпревар, многу кул за носење, нов изглед. Погоден за дома, забава, шопинг, работа, на отворено, одмор, секојдневно, канцеларија, плажа, одмор. Ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Џемпери За Жени, Женски Палто, Зимски Женски Блузи, Жени Плус Големина Дуксери.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката