• Новак
Куќа На Работната Станица Дулитл - Големина Еден-

Куќа На Работната Станица Дулитл - Големина Еден-

Rating 
DEN 303.84

Достапност
Производот е достапен

Оваа Куќа На Doolitle Работна Станица-Големина 1-Боја Месечна Маса Рампа Календар ви дава одличен начин да останете организирани и да ги задржите сите ваши состаноци и распореди објавени, така што никогаш нема да пропуштите ништо. Се одликува со елементарно црно-бело во црн држач за едноставен изглед. Владеените дневни блокови ги одржуваат нотациите уредни. Дневниот календар доаѓа во компактна големина која е одлична за работните станици. Куќа На Рециклирана Работна Станица Со Големина На Еднобоен Месечен Календар За Биро, 18 1/2 х 13, 2017 : Куќа на Календарот Дулитл, 18-1/2" х 13" има елементарен црно-бело во црно држач за едноставност. Владееше дневни блокови чувајте ги нотациите уредни. Целогодишниот референтен календар го олеснува планирањето. Засилени агли од кожа. Компактната големина е одлична за работните станици. Големина : 18-1/2 "х 13". Боја/тема на страницата : бело. Издание година : 2017. Календарски термин : 12-месец, јануари до декември. Број на модел : HOD0124.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката