• Новак
Памучни Ленени Панталони За Жени Лето Обични Широки Ногарки Исечени Панталони Модни Лабави Печатени Харем Панталони Со Џебови

Памучни Ленени Панталони За Жени Лето Обични Широки Ногарки Исечени Панталони Модни Лабави Печатени Харем Панталони Со Џебови

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Хтнбо Продавница фокусирајте се на женската облека.Предложете 1-2 големина нагоре. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во слики или опис.Б. Рачно Перење Препорачуваат/Нежно Перење Во Машина.Висат Или Линија Сува.ХТНБО Памучни Ленени Панталони За Жени Обични Модни Панталони Со Широки Нозе Лабава Графичка Панталона Со Харем Со Џебови Памучни Ленени Панталони За Жени Летни Секојдневни Модни Панталони Со Широки Нозе, Лабава Печатена Панталона Со Харем со Џебови. Дами атлетски. дами дезенирани спортски панталони. Кожни хеланки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката