• Новак
Стерлинг Сребрен Низок Круг Аквамарин Прстен

Стерлинг Сребрен Низок Круг Аквамарин Прстен

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Стерлинг Сребрена Редење Изрази Ниска 5мм Круг Аквамарин Прстен-Големина 9 -.49 Каратна Тежина На Скапоцен Камен Во Сребро-Атрибути На Производот : - родиум-обложен-Полиран-Рамка - Аквамарин-КРУГ-БЕСПЛАТЕН подарок-подготвена кутија за накит-Ширина На Лента : 2,25 мм-Завршница : Полиран - Карактеристика : Цврст - : : [Потенцијални Методи За Подобрување : аквамарин ] - Речиси сите се загреваат за да се подобри изгледот. : : : [Грижа и Ракување : аквамарин ] - Не користете ултразвучно средство за чистење или пароброд . Исчистете ја со топла вода со сапуница и мека четка или крпа. : : : ДОБРЕДОЈДОВТЕ На Накит Веб Парична Казна Накит Подароци Нудат; 925 стерлинг редење прстени во родиум позлатени сребро ; Ширина : 2,25 ММ; Хипоалергични ; Никел Слободен ; Рамка ; Низок профил ; Полиран Стерлинг Сребро Наредени Изрази Ниска 5мм Круг Аквамарин Прстен -.49 Каратна Тежина На Скапоцен Камен Во Сребро-Атрибути На Производот : - родиум-обложен-Полиран-Рамка-Аквамарин-КРУГ-БЕСПЛАТЕН подарок-подготвена кутија за накит-Опции За Големина На Прстен : 10 5 6 7 8 9- Полиран Аквамарин Рамка Круг родиум-позлатени Низок профил -.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката