• Новак
Машки Кошули Секојдневен Стилски Летен Ревер Соодветна Боја Копчиња Со Кратки Ракави Ленена Кошула Графичка Гроздобер

Машки Кошули Секојдневен Стилски Летен Ревер Соодветна Боја Копчиња Со Кратки Ракави Ленена Кошула Графичка Гроздобер

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Сезона : лето. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно. Стил : Мода и слободно време. Материјал : памук и лен. Тип На Шема : Печатени. Должина На Ракавот : Должина. Одговара : Одговара за големина. Што ќе добиете : 1 Компјутер Топ Големина на табелата : . Големина : М Биста : 117см/46.06" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 27см/10.63" Должина : 77см/30.31"Големина : Л Биста : 122см/48.03" Рамо : 50см/19.69" Ракав : 29см/11.42" Должина : 79см/31.10"Големина : XL Биста : 127см/50.00" рамо : 52см/20.47" ракав : 31см/12.20" должина : 81см/31.89"големина : ххл Биста : 133см/52.36" рамо : 54см/21.26" ракав : 33см/12.99" должина : 83см/32.68"големина : хххл биста : 139см/54.72" рамо : 56см/22.05" ракав : 35см/13.78" должина : 85см/33.46" ● големина ве молиме погледнете Ја Табелата Со Големини на сликата пред да поставите . В Вратот Маици Копче Ромпер. ①Материјал Е Направен Од Добри Материјали, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење. Долго N Мажите Бизнис Повик Кошула. ●Собирање на машкиот Врв Е Лесен за Носење и Може Да Биде Добро Усогласен Со сите Видови Панталони. Маица Долги Ракави Облека. Одлични Карактеристики : Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни. Кошула Мажи Секојдневен Новогодишната Ноќ Менс Облека. Менс Поло Маици Краток Ракав. Поло Маици За Мажи Големи И Високи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката