• Новак
Миирен Роденден Писмо Алуминиум Филм Балон Роденден Декорација Пакет

Миирен Роденден Писмо Алуминиум Филм Балон Роденден Декорација Пакет

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Роденден Партија Писмо Алуминиум Филм Балон Роденден Декорација Пакет Функција : Ова е роденден партија декорација пакет за роденден декорација украси со азбука алуминиум филм балони. Се користи за семејни собири и украси за роденден. Опремен е со разни резерви за партиски балони.Овој комплет балони е многу погоден за роденденски забави, а може да се користи и За Божиќ, свадби, танци, годишнини, сцени, тушеви за бебиња, невестински тушеви и сите други прилики што треба да ги декорирате.Овие украси за роденденски забави се погодни за секоја возраст, забава, забава и симпатична. Комплетот балони за украсување забави е толку едноставен, секој може да го стори тоа. Откријте ја забавата за украсување забава, направете го овој ден посебен и направете го овој настан полн со семејство и пријатели.Безбедни, еколошки и материјали за рециклирање. Издржливи балони од алуминиумска фолија, со англиски текст "Среќен Роденден" и други балони од ѕвездена фолија, може да се користат повеќе пати доколку се користат правилно. Овие балони од фолија можат да се полнат само со 80% гас.Совет : како да се надува? Овие балони од алуминиумска фолија и балони од латекс се цврсти и издржливи и поддржуваат воздух и хелиум. Ако сакате балоните од латекс да лебдат во воздухот, ве молиме користете само хелиум. Балоните од латекс можат да летаат многу високо откако ќе се наполнат со гас од хелиум. Балоните од алуминиумска фолија, како што се балони со букви и балони со ѕвезди, не можат да летаат.Ве молиме надувајте ги директно со сламка. Декоративниот балон е опремен со балон надувувач (1 парче), лепак, балон сламки и панделки. Содржина на пакетот : 16-инчен сет ЗА СРЕЌЕН роденден сребрена буква, 1 бело знаме за роденденска риба, 2,2 гр акрилни балони : 20 бели, 20 сиви, 2 златни балони со светки, десет-инчна петкрака ѕвезда : 3 сребрени 3 златни, 2 18-инчни петкратни ѕвезди бели, 2 големи нови шишиња вино, 1 голема нова чаша за вино. Овој пакет не вклучува LED светла.пумпа, лента, лепак точки, сламки, панделки. 16-инчен сет ЗА СРЕЌЕН роденден златна буква, комплет сребрени едноделни знамиња за роденден, 2,2 гр бисерни балони : 20 бели, 20 златни, 2 18-инчни сребрени ѕвезди со четири крака, 2 10-инчни четири-посилна ѕвезда сребрена 1 голема сина торта, 1 големо шише вино, 1 мини шампањ и 1 мини чаша вино. Овој пакет не вклучува LED светла.пумпа, лента, лепак точки, сламки, панделки. Миирен Роденден Писмо Алуминиум Филм Балон/ Роденден Декорација Пакет. Обезбедување квалитет - нашите производи се изработени од избрани висококвалитетни материјали, дизајнирани да ви го олеснат домашниот живот. Интимна услуга - ако најдете незадоволство од производот, ве молиме контактирајте не, ние ќе го решиме проблемот за вас онлајн 24 часа на ден. Едноставен за употреба-производот е лесен за употреба и лесен за ракување, додавајќи радост во вашиот живот. Заштедете простор - нашите домашни производи заземаат многу малку од вашиот простор кога не се користат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката