• Новак
Флувал ' М ' 50-Вати Потопен Грејач

Флувал ' М ' 50-Вати Потопен Грејач

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Квалитетното производство На Потопниот Аквариум Флувал " М " користи супериорни компоненти и конструкција. Електронскиот Грејач Флувал " М " 50 Вати е идеален за употреба во аквариуми до 15 литри и има температурен опсег од 66-86 степени Целзиусови. На овој елегантен, компактен грејач може да му се верува за исклучителни перформанси и ненадмината сигурност. Единствена само за серијата Флувал "М" рефлектирачката технологија опремена во Потопниот Аквариумски Грејач Флувал " м " помага во одржување на природниот изглед на аквариумите бидејќи грејачот ги рефлектира боите на околината. Вградената рефлектирачка технологија ги отсликува околните бои, правејќи грејачот да се вклопи во вашата аквариумска средина; Боросиликатно стакло отпорно На Удари; болна керамичка топлина Со Висока густина; тенка профилна цевка за лесно поставување; Лесен за инсталирање; Исклучителни перформанси и ненадмината сигурност; Погоден за аквариуми до 15 литри; 50 вати; 3 годишна гаранција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката