• Новак
Ноќта на вештерките женски 6 Јасни Потпетици На Горниот Ремен

Ноќта на вештерките женски 6 Јасни Потпетици На Горниот Ремен

Rating 
DEN 591.68

Достапност
Производот е достапен

Добар пар чевли може да ја направи целата разлика помеѓу само да изгледате добро и да се чувствувате како милион долари. Овие 6" Јасни Платформи за Ремени се тие чевли. Тие играат добро во канцеларија сценарија, но исто така може кукла до една ноќ на градот, како и. Затоа, оди напред и купи пар. Вашата гардероба ќе ви се заблагодари. Ноќта на вештерките женски 6 " Јасно Горниот Ремен Потпетици.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката