• Новак
Меламин Правоаголен Послужавник, Свежи Лимони

Меламин Правоаголен Послужавник, Свежи Лимони

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Производот е достапен

Нашите меламински послужавници можат да направат толку многу за вас. Правоаголниот послужавник не само што може да носи и сервира предмети, туку може да се користи и за предјадења. Овој послужавник е одличен и за внатрешна и за надворешна употреба. Карактеристики машина за миење садови сефови со 2 странични спецификации без рачкафиниш : Свежа Лимонска Тежина : 2,05 фунти - СКУ : ZX9 RNLD2146 Меламин Правоаголен Послужавник, Свежи Лимони.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката