• Новак
Нулом Селина Флорална Мандала Област Килим или Тркач

Нулом Селина Флорална Мандала Област Килим или Тркач

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Дајте му на вашиот дом безвременски изглед во домашниот декор со Овој Традиционален килим кој се одликува со прекрасен дизајн На Медалјон. Овој Тепих Од Мешавина Од Полпропилен памук сигурно ќе биде главен во вашиот дом. Машина Произведена Во Турција. Изработен од 75% Полипропилен, 25% памук. Беж во боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката