• Новак
Поли Војаџер Канцеларија База

Поли Војаџер Канцеларија База

Rating 
DEN 959.52

Достапност
Производот е достапен

Поли Војаџер Канцеларија База - Жичен - Слушалки-Полнење Способност-Bluetooth-USB Тип А, USB Тип Cpoly Војаџер Канцеларија База Со Поли Лулка, полнење или синхронизирање на податоци во исто време. Се поврзува со вашите уреди преку кабел за да се обезбеди безгрижен квалитет на сигналот. Малиот и тенок УСБ-интерфејс Тип Ц работи со најтенките уреди. Лулката има способност за полнење во неа додавајќи погодност. Откажете се од заплеткувањата и сакајте ја вашата музика користејќи поврзување Со Bluetooth.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката