• Новак
Северозападниот Ко мпани Млб Филис Автомобил Пред Кат Мат

Северозападниот Ко мпани Млб Филис Автомобил Пред Кат Мат

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Северозападната Компанија МЛБ 343 Филис Автомобил Предниот Кат Одржувајте ги подовите на вашиот автомобил уредни и уредни со овие гумени подни душеци кои се погодно перат со едноставен сапун и вода. Секоја подна подлога има смело лого На Филаделфија Фили во богата црвена, бела, сина, сива и црна боја.Направено од дебосирани гумени чистења со сапун и водни карактеристики тимот На Филаделфија Филис МЛБ логобоасти црвена, бела, сина, црна и сива боја собрани и во парови 25 Млб Филаделфија Фили Подни Душеци, Сет од 2 : Официјално лиценцирани. Големина 25,5 "х 17,5". 100 проценти отпадна гума. Перење со сапун и вода.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката