• Новак
Домашна Суштина Дијамант Ватиран Полиестер Кадифе Утешител Сет, Виолетова, Близнак БЛИЗНАК XL

Домашна Суштина Дијамант Ватиран Полиестер Кадифе Утешител Сет, Виолетова, Близнак БЛИЗНАК XL

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Создадете луксузно удобен и буен простор во спалната соба со Станот За Домашна Суштина Алиса Кадифе Утешител. Смачканиот кадифен утешител има ватиран дијамантски врв кој додава димензија на гламурозниот изглед. Појавување на шамс (1 За БЛИЗНАК/Близнак XL Големини) координирајте со кадифениот утешител, додека продолжената декоративна перница обезбедува совршен завршен допир. Хипоалергично полиестерско полнење во утешителот и декоративната перница обезбедуваат исклучителна топлина и удобност. Машина за перење за лесна нега, овој комплет за утешител на кадифе носи неверојатна мекост и удобност со гламурозен талент во декорот на вашата спална соба. Домашна Суштина Стан Алиса Кадифе Утешител Сет : Близнак/Близнак XL Сет Вклучува : 1 Утешител (68 "W x 90"L), 1 Стандарден Шам (20"W x 26" L + 2"), 1 Декоративна Перница (12"W x 16" L). Комплетниот / Кралицата Вклучува : 1 Утешител (90 "W x 90" L), 2 Стандардни Шамови (20"W x 26"L + 2"), 1 Украсна Перница (12"W x 16"L). Комплетот крал/Кал Кинг Вклучува : 1 Утешител (104 "В х 90" Л), 2 Крал Шамс (20"В х 26"Л + 2"), 1 Украсна Перница (12"В х 16"Л). Утешител/Измама : 100% полиестер смачкана кадифена ткаенина ватиран на лицето, 100% полиестер микрофибер обратно. Перница : 100% полиестер покрие со вез на лицето. Луксузен смачкан комплет за утешител на кадифе има дијамантски ватиран на врвот на креветот. Хипоалергично полиестерско полнење во утешител и декоративна перница. Почувствувајте ја топлината и сјајната убавина од кадифе. Декоративно Затворање На Перницата : Нема Отворање. Шам Со Преклопување Затворање Одзади. Отстранлив Капак За Перница Со Акцент : Не. Машина За Перење За Лесна Нега, На Самото Место Чисти Перници.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката