• Новак
Суспензија Топката Заеднички Одговара изберете: 2002 - CHEVROLET TRAILBLAZER, 2002-ГМЦ ПРАТЕНИК

Суспензија Топката Заеднички Одговара изберете: 2002 - CHEVROLET TRAILBLAZER, 2002-ГМЦ ПРАТЕНИК

Rating 
DEN 1375.84

Достапност
Производот е достапен

Суспензија Топката Заеднички Суспензија Топката Заеднички Дополнителни Функции Заврши : Одбие-ТЕКТМ. Одговара Изберете : 2002-2009 ШЕВРОЛЕТ ТРАИЛБЛАЗЕР 2002-2009 ГМЦ ПРАТЕНИК 2004-2007 БУИК РЕНИЕ 2002-2004 ОЛДСМОБИЛ БРАВАДА 2003-2006 ШЕВРОЛЕТ ССР 2003-2008 ИСУЗУ АСЦЕНДЕР 2005-2009 СААБ 9-7Х и повеќе - додадете го вашето возило на Нашиот додаток За Вклопување за проверка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката