• Новак
Инктастичен Кловн Риба Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Инктастичен Кловн Риба Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Кловн Риба Бебе Боди спортски убави портокалови и бели ленти. Одличен додаток на секоја кошула за љубителот на рибите во вашиот живот. Совршен за летен одмор или како подарок. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Инктастичен Кловн Риба Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Црн Леопард 12 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. портокалови бели ленти немо риболов одмор лето љубовник едно парче новороденче ползавец.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката