• Новак
Куристан Ресифе Антички Медалјон Област Килим, 8 '6 13, Сиво-Бело

Куристан Ресифе Антички Медалјон Област Килим, 8 '6 13, Сиво-Бело

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Дајте му на вашиот дом неверојатен амбиент со овој рамно ткаен тепих за фрлање. Неговата разновидност на бои додава сјај на вашиот веќе совршен дизајн на куќа. Моќ-се наѕираше од 100% Полипропилен Куртрон засилен со влакна, оваа област погодна за сите временски услови, погодна за миленичиња, отпорна на мувла и мувла, се одликува со издржлива структурирана, рамно ткаена конструкција, што овозможува да биде погодна за внатрешна и надворешна употреба. Природно инспирираната палета на бои понудена во оваа разноврсна колекција содржи серија уникатни комбинации на природни нијанси кои се избрани да го надополнат најжешкиот мебел за домови на отворено денес. Домаќин на широк спектар на големини, вклучувајќи тркачи и специјални форми во форма на кругови и квадрати, Колекцијата Ресифе е дизајнирана да понуди совршено решение за покривање на отворено за домот. Куристан Ресифе Антички Медалјон Внатрешен/ Надворешен Тепих Во Сиво-Бело : Внатрешен и Надворешен Оценет. Се одликува Со Структурирана, Рамна Ткаена Конструкција која има Мазна Површина. Направено од 100% Полипропилен, Што го Прави Издржлив, Отпорен на Дамки и Лесен за Чистење. Отпорен НА УВ За Да Ги Одржува Боите Посветли Подолго време. Пријателски за миленичиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката