• Новак
Кроковок Менс Топла Чевли Кадифен Поставата Снег Чизми Круг Пети Глуждот Чизма Удобно Лизгање На Зимски Чевли Жени Лесни Нејасни Папучи Чизми Црна 13с

Кроковок Менс Топла Чевли Кадифен Поставата Снег Чизми Круг Пети Глуждот Чизма Удобно Лизгање На Зимски Чевли Жени Лесни Нејасни

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Мажи, Деца, Девојчиња, Момчиња, Тинејџери Стил : Снежни Чизми, Чизми, Зимски Чевли, Лизгање На Чевли, Секојдневни Чевли, Удобни Чевли, Станови, Чизми До Глуждот, Чизми За Влечки, Тип На Шема За Домашни Чевли : Еднобојна, Кадифена Обложена боја : црна, беж, езеро сина, светло зелена (По Избор)Големина : САД 11,5 Ц, САД 12С, САД 13С, САД 1Ј, САД 2ј, Сад 4.5, Сад 5, Сад 5.5, Сад 6, Сад 7, Сад 7.5, Сад 8, Сад 8.5, Сад 9, Сад 9.5, Сад 10 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Долна Облека : Пвчил Тип : Рамно Прицврстување : Лизгање на типот на прсти : висина на тркалезна цевка : средна сезона : пролет, FALL, ЗИМСКИ ПРИЛИКИ : СЕКОЈДНЕВНИ, ДНЕВНИ, ВНАТРЕШНИ, надворешни, одмор, Работкарактеристики : 1. Топло : Дебела кадифен поставата, топло и меко, ви даде удобно искуство, нека оваа зима веќе не е ладна. 2. Нелизгање : Нашиот ѓон Е пвц нелизгачки ѓон, дизајн против лизгање, зголемен зафат за триење на земјата, стабилен при одење.3. Флексибилни : чизмите за снег се дизајнирани според потребите на човечкото тело, а стапалата се дизајнирани да дадат мек свиок.Бидејќи може лесно да ве натера да одите и да скокате.4. Повод : можете да излезете на прошетка со вашето куче, да носите работа, забава, патување,секојдневен живот,снежна чизма За Божиќ, Денот на Благодарноста, Нова Година, Денот На Вљубените5. Најдобар избор како подарок со различни класични бои на располагање, давајќи им на вашите уморни нозе остатокот што го заслужуваат.Содржина на пакетот : 1 Пар Чизми За Снег (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см)Боја : црна, сива, жолта, црна боја : црна, сива боја : црна, сива Кадифена Обложена За Да Се Загрее : Фината мека кадифена ја покрива внатрешноста на зимските чизми кои обезбедуваат доволно температура за да се грижите за вашите стапала и нудат пријатно и тост искуство на вашите нозе. Надворешен Ѓон што не Се Лизга : чизмите за снег се избрани класичен пвц како надворешен ѓон кој има одлична отпорност на триење, отпорност на лизгање и отпорност на деформација. Не грижете се за лизгање надолу во влажна состојба, подобро заштитете ги нозете. Дизајн На лизгање : овој пар зимски чевли се дизајнирани со дизајн со среден врв и нејасен кадифен кадифен дизајн, усогласен со класичното лизгање на дизајнот, кои лесно се лизгаат и полетуваат. Идеален За Секоја Активност : совршени зимски чевли за разновидна употреба на отворено, како што се одмор, скијање, шетање на кучето, шетање, пешачење, пешачење, одмор, риболов, низ куќата, планинарење, кампување, возење итн. Одличен Подарок : внатрешни и надворешни активности во студена зима. Топлите чизми прават одличен подарок за семејството! Погоден за Роденден, Божиќ, Денот на Благодарноста, Нова Година, Денот на Вљубените !.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката