• Новак
Миленичиња Живот 360-Степен Виста-Поглед Мека Виткање Склопувачки Гајба

Миленичиња Живот 360-Степен Виста-Поглед Мека Виткање Склопувачки Гајба

Rating 
DEN 1359.84

Достапност
Производот е достапен

Животниот Век На Миленичето Преклопен Со Патент 360° VISTA ПОГЛЕД СКЛОПУВАЧКИ Мек Превиткувачки Носач На Гајби За Кучиња Има Пвц Рамка за Дополнителна Стабилност. Овој гајба за Миленичиња механички шарки затворени и токи во место. Откако Ќе се Преклопи, лесно може да се транспортира наоколу преку Вградената Странична Рачка. Оваа Гајба За Кучиња Содржи Технологија За Термичко Задржување На Топлина Со Тенок Изолатор вградена Во Најлон/Шерпа Подлога Отпорна на Гребење. Составен Од Балистички Најлон оваа Гајба За Миленичиња Е Изградена До Последно. Вклучен во внатрешноста на Носачот За Миленичиња Е Вграден Држач за Поводник за дополнителна Безбедност и Заштита. Паѓа на 4 инчи тесен. ДИМЕНЗИИ НА ГОЛЕМИНА : (ИНЧИ) L x x xs : 19.3 x 13.4 x 13.4 sm : 22.8 x 15.7 x 15.7 md : 27.5 x 20.5 x 20.5 LG : 31.9 x 22.8 x 22.8 XL : 35.8 x 24.8 x 24.8 Пати И Паѓа. Цврста Метална Рамка нема да попушта. Вградена Странична Рачка. Вграден обезбедувач На Поводник. Достапно во повеќе големини.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката