• Новак
Меѓународни Концепти Канаринско Жолто Адирондак Отоманско

Меѓународни Концепти Канаринско Жолто Адирондак Отоманско

Rating 
DEN 783.84

Достапност
Производот е достапен

Седнете и ставете ги нозете на овој славен Канаринец Жолт Адирондак Отоман, совршено дизајниран да одговара на вашиот Стол Адирондак. Традиционалната, нежна крива ги поддржува и утешува вашите мрзливи нозе со часови рај на отворено. Изработено од вистинско тврдо дрво од топола што сака сонце, изшкуркано свиленкасто мазно и великодушно обложено со боја на база на полиуретан, најквалитетен избор за мебел од дрво на отворено. Лесно се склопува за неколку минути со квалитетен месинг отпорен на ' рѓа и хардвер од нерѓосувачки челик, сите вклучени. Дизајниран да ги издржи елементите, издржливиот финиш лесно се чисти со бришење на благ сапун и вода. Меѓународни Концепти Основани во 1982 Година, Вајтвуд Индустри, Ад., е производител и дистрибутер на висококвалитетен, вистински мебел од дрво . Од готови парчиња до линијата За Мебел Џон Томас од групи за јадење со целосна големина, создадени во партнерство со познатата дизајнерка Керол Вилс, вајтвуд е навистина местото каде што започнува прекрасниот мебел. Секое парче е соодветно секојдневно за секојдневно живеење, но доволно убаво за специјални прилики. Со седиште Во ТОМАСВИЛ, НК.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката