• Новак
Хори Прекинувач Втиснување Случај-Пикачу

Хори Прекинувач Втиснување Случај-Пикачу

Rating 
DEN 639.84

Достапност
Производот е достапен

Пакетот Вклучува Шори Компатибилен Со, Жолт x 1item Опис Хори Компатибилен Со, жолто лесен, но цврст, текстуриран материјал светло Задебелени врежани дизајни официјално Лиценцирани Од Nintendo Pokemon* Се Применува Специјална Политика За Враќање, ве молиме проверете http : // //политика/01/политика за враќање.имињата на производите на htmlprod се заштитен знак на наведениот производител или други сопственици и не се трговски марки На Corp.производителот не мора да одобрува употреба на овие производи. Тешко случај За Нинтендо Прекинувач. Светла и Задебелена врежана пикачу дизајн. Лесен, но цврст. Текстура. Официјално Лиценциран Од Нинтендо и Одг.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката