• Новак
Центар Орев Компонента Замена Дел Алуминиумска Легура Поправка Алатка Возење Трајни Преносни Додатоци Завртка Завртка 1. На Брзини

Центар Орев Компонента Замена Дел Алуминиумска Легура Поправка Алатка Возење Трајни Преносни Додатоци Завртка Завртка 1. На

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Центар Орев Компонента Замена Дел Алуминиумска Легура Поправка Алатка Возење Трајни Преносни Додатоци Завртка Завртка М40 1.25 До 54 Брзини.Навртката за центар е изработена од врвна алуминиумска легура, издржлива, цврста и лесна.крцкалката може совршено да се вклопи во центарот за обновување на тркалото.Навртката на центарот е погодна ЗА центар ЗА крцкање ДТ со структура на планетарна крцкалка.Навртката за конец е исто така одличен заменски дел за додатоци за репаи.Надворешната навојна завртка е широко погодна за планински велосипед, друмски велосипеди, велосипедизам, возење итн.Центар Орев Пренослив Издржлив. Велосипед Надворешен Навој Завртка Алуминиумска Легура. Ratchet Центар Замена Црна. Планински Пат Велосипед Компоненти Делови Алатка. Универзална Поправка Додатоци. [Висок Квалитет]центар орев е направен од премиум алуминиумска легура, издржлив, цврст и лесен. [Дел за замена]навртката за конец е исто така одличен заменски дел за додатоци за репаи. [Погоден за]навртката на центарот е погодна за центар ЗА крцкање ДТ со структура на планетарна крцкалка. [Широки Апликации]надворешната навојна завртка е широко погодна за планински велосипед, друмски велосипеди, велосипедизам, возење итн. [Одлични Карактеристики] крцкалката може совршено да се вклопи во центарот за обновување на тркалото. Спецификација : Материјал : Алуминиумска Легура : Табела Со Црна Големина : 34 1,0 До 26 Брзини : 3,4cmx3, 4cmx0, 8cm/1, 34nchx1, 34nchx0, 31nchm35 1,25 До 30 Брзини : 3, 5cmx3, 5cmx1cm/1.38nch1, 38nchx0, 39nchm38 1.25 До 48 Брзини : 3, 8cmx3, 8cmx0, 7cm/1, 50nchx1, 50nchx0, 28nchm40 1.25 до 54 брзини : 4cmx4cmx0, 7cm/1, 57nchx1, 57nchx0, 28nchm44 1.25 до 36 брзини : 4.4cmx4, 4cmx0, 7cm/1.73инхх1, 73инхх0, 28инхм44 1,25 До 60 Брзини : 4, 4смх4, 4смх0, 8см/1, 73инхх1, 73инхх0, 31инчпакетот вклучува : 1 Слотнот за конец : ве молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката