• Новак
CaComMARK pi time И tru Женски Панталони Клиренс Женски Обичен Врвка Со Цврста Боја Џеб Со Висок Струк Лабави Памучни Панталони Со Големи Димензии Сини

CaComMARK pi time И tru Женски Панталони Клиренс Женски Обичен Врвка Со Цврста Боја Џеб Со Висок Струк Лабави Памучни Панталони

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Женски Еднобојни Врвки За Влечење Џеб Со Висок Струк Лабави Памучни Секојдневни Панталони Со Големи Димензии Карактеристики : изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стилски и ве прават попривлечни. Одлично За Забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Повод : Погоден За Секојдневен Живот, Секојдневен, Патување, Дом, Одмор, Шопинг, Улица, Работа и Училиште.Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе Пол : Женски Материјал : 60%Памук, 40% Ленен Тип : Тип На Обична Облека : Тип На Прав Половината : Висока дебелина на половината : Стандарден Тип На Шема : Стил На Почва : Секојдневен Пакет вклучува : 1 Женски Панталони Големина.USUKEUWaist Length XLX-Голем10144078cm/30.71"102cm/40.16"Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Waist : 78cm/30.71 "Должина : 102cm/40.16" Женски Плус Големина Раширени Панталони Клиренс. Обични Лесни Панталони За Дозвола За Жени; Оди Добро со Врвови. Дневни Панталони На Продажба; Совршен За Секоја Пригода.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката