• Новак
Едноставно пијалок сок од праска, fl оз

Едноставно пијалок сок од праска, fl оз

Rating 
DEN 254.08

Достапност
Производот е достапен

Секоја вкусна голтка едноставно праска е како посета на овоштарник. Направено со вистински сок од праска, тоа е природно вкусно освежување во кое било време од денот. Никогаш не додадени конзерванси, бои или вештачки вкусови. Едноставно праска 59oz.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката