• Новак
Надолу алтернативна удобност Твин XL розова сива боја

Надолу алтернативна удобност Твин XL розова сива боја

Rating 
DEN 479.84

Достапност
Производот е достапен

Супер кадифен и удобно, топло за цела година околу употреба. Крајниот најдобар избор, најудобниот утешен. Исто така се користи за ќебе, ватенка и фрлање. Свилен мек со целосна/кралица со големина на кралицата 3-парчиња Обезбедува средна топлина за целогодишна удобност Супер кадифен и удобно, топло за цела година околу употреба. Крајниот најдобар избор, најудобниот удобник на повеќе од основниот утешител поставен овој утешител е убава, свиленкаста мека и мазно создавајќи најмногу смирувачко и релаксирачко искуство за спиење. Исто така се користи за ќебе, ватенка и фрлање. Свилен мек близнак со големина 2 парче утешител обезбедува средна топлина за удобност во текот на целата година. Специјално дизајниран за да избегне какво било менување. Одличен додаток на кој било сет во спална соба, кревет во торба, чаршафи, капаци на духови. Прекрасна идеја за подароци за роденденски постелнина за мажи, жени, мама, тато, тинејџери, девојчиња, момчиња или кој било сакан. Дизајн за боење со дијаманти за да избегнете какво било менување во вашиот утешител. Мерки за големина на близнак/близнак XL Умедител 66 "x 86" и срамни мерки 20 "x 30" инч . Нашиот комплет за утеха има уникатен дизајн на боксови за да спречи се какво било полнење и грабеж, елиминирање на ладни дамки и ветувајќи рамномерен слој на топлина. Исполнет со надолу алтернативно влакно, овој утешител ќе биде ултра мек и кадифен, обезбедувајќи долготрајна удобност. Исто така, вклучително и четири вградени јазичиња за агол за оние што бараат да го спарат со капакот на Duvet. Овие јазичиња помагаат да се обезбеди вашиот дух и да се заштити од менувањето. Поставете ги вашите најблиски со прекрасен елегантен сет за удобност за удобност. Нашата разновидност на избор на боја и големина ќе го направи нашиот утешител да постави совршен подарок за секоја пригода или дизајн на ентериер. Идеален подарок за деца, возрасни и постари лица. Одлично за домови, затоплувања во куќата, вие го именувате. Мека, пријатна и прифатлива . По пристигнувањето, вашиот комплет за утешител ќе биде запечатен со вакуум. Оставете до 24 часа вашиот утешител целосно да се испушти. Ако се грижите правилно, вашиот комплет за утешител може да трае години без видливо абење и солза. Нашата ткаенина отпорна на брчки ќе обезбеди финиш без железо, што ќе ви овозможи да го однесете вашиот утешител од вашиот фен до вашиот кревет без никакви брчки. Машинско миење ладно на нежен циклус. Измијте со слични бои. Tumble Dry Low . Сите наши производи се стандардни 100 според OEKO-TEX. Според упатствата, овие производи се тестираат за штетни материи и се произведуваат на еколошки и социјално одговорен начин. Секоја серија на ткаенини е исто така тестирана за различни карактеристики на издржливост, како што се не-пилинг, ниско смалување, брзина на бојата, итн. Потоа, тие се зашиени, индивидуално проверени за да бидат без дефекти и конечно, спакувани за продажба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката