• Новак
Чудо девојки на нација 4- & плус пушан резервоар врвот

Чудо девојки на нација 4- & плус пушан резервоар врвот

Rating 
DEN 207.84

Достапност
Производот е достапен

Резервоарот без ракави со ракави има склоност и смалувањето на склопот совршено одговара на вашата девојка. Изгледа симпатично на вашата скапоцена девојка. Врвот во замотана памучна маичка со еластикување на врвот и преклопени рабови на горниот и долниот дел. 60% памук 40% полиестер. Машинско миење ладно, свртете се надвор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката