• Новак
Трговска марка ликовна уметност велосипедско здолниште патент бело платно уметност од Клер Доерти црна мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност велосипедско здолниште патент бело платно уметност од Клер Доерти црна мат, сребрена рамка

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Велосипедско здолниште патент 1885 година бела“ платно уметност од Клер Доерти Црна мат, Сребрена рамка : Уметник : Клер Доерти. Предмет : Неживи предмети. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката