• Новак
Учење: Дизни, ПРЕК МАГИСКИ РАБОТНИЦИ, Просторот околу нас

Учење: Дизни, ПРЕК МАГИСКИ РАБОТНИЦИ, Просторот околу нас

Rating 
DEN 729.60

Достапност
Производот е достапен

Дознајте со гледање, играње компатибилност подоцна во 2023 година. Потребна минимална верзија на i OS е i OS 13. Потребно е Интернет. Поради ограничувањата на апликациите, апликацијата на BYJU ќе работи само во САД и Канада. Треба помош? Дојдете до учењето на BYJU за проблеми со поддршка или враќање на веб -страницата за учење на нашата BYJU, контактирајте со нас страницата. Интернет потребен да се игра .. Што е внатре : . - 1 Работни книги за еднократна употреба - Просторот околу нас (математика том 2). - Посебен 1-месечен пристап до апликацијата за учење на BYJU со Дизни. - Wizpens and Crayons. Осмо база и рефлектор не се вклучени научете со гледање, играње и правење. Наградувана програма која меша со интерактивно и практично учење со повратни информации во реално време. -Погранични вештини за математика, јазик и читање заедно со ликовите Дизни и Пиксар. -Сесонализирано на ниво на учење со 2500+ активности создадени од наставници и стандарди.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката