• Новак
Без граници на кабриолет за пена на јуниори на врвот на пената

Без граници на кабриолет за пена на јуниори на врвот на пената

Rating 
DEN 296.00

Достапност
Производот е достапен

Овој симпатичен без граници со кабриолет чаша од пена е вашето ново топло време што мора да го имате. Овој врв во стилот на Bandeau нуди поддршка и стил со разноврсна, отстранлива лента за застој за 2 различни погледи. Изберете од најразлични забавни отпечатоци за да ја исклучите секоја облека. Моделот носи големина S. душо врат. Без ракави. Кабриолет ленти за застој. Купови за пена за поддршка. Печатење на сите. 62% полиестер/30% рециклиран полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Кабриолет за халтер за жени од без граници.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката