• Новак
Мажи Пролет И Лето Цврста Врвна Кошула Секојдневен Памучен Ленен Штанд Јака Врв Плус Големина Џеб За Одмор Кошула Со Кратки Ракави

Мажи Пролет И Лето Цврста Врвна Кошула Секојдневен Памучен Ленен Штанд Јака Врв Плус Големина Џеб За Одмор Кошула Со Кратки

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Мажи Пролет И Лето Цврста Врвна Кошула Секојдневен Памучен Ленен Штанд Јака Врв Плус Големина Џеб За Одмор Кошула Со Кратки Ракави : Материјал за затворање На памук И Ленено Копче Меки и удобни ленени кошули со кратки ракави хенли за мажи,лесни и дише,не се намалуваат и бледнеат, фитил. Стил Дизајн машки кошули за вратот хенли, Лежерна машка ленена кошула со кратки ракави со џебови на градите,Преден Дел На Копчето,Јака На Штандот,избрани детали за копчето.Цврсти Бои, Секојдневна и Трендовска кошула. Одговарајте На овие стилски тенки кошули со кратки ракави, лесно може да се совпаднат со панталони за облекување, панталони,фармерки и чино. Повод машки кошули моден костум за работа, секојдневен, плажа, одмор и забава,совршен за цела сезона, особено во лето и пролет days.It исто така е добар подарок за вашиот пријател, брат и татко. Предлог за големина Ако сакате редовен стил на лабаво вклопување,ве молиме изберете поголема големина отколку што обично носите.ве молиме дозволете 1 2 см се разликува поради рачно мерење, благодарам. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ Ткаенини Меки и удобни кратки ракави хенли ленени кошули за мажи, лесни и дише,не се намалуваат и избледуваат, фитил. ОБЛЕКАТА ОДГОВАРА На овие стилски тенки кошули со кратки ракави, лесно може да се совпаднат со панталони за облекување,панталони,фармерки и чино. Сезона : Лето, Пролет, Есенски Пол : Менматеријал : Тип На Ленена Шема : Боја На Почвата Должина На Ракавот : Кратка Јака : Стојат Дебелина На Јаката : Стандардно споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1cm=0.39 inch) Size USEUBust Shoulder Sleeve Lengthm838110cm/43.31"45cm/17.72"23cm/9.06"74cm/29.13"L1040118cm/46.46"47cm/18.50"24cm/9.45"75cm/29.53"XL1242126cm/49.61"49cm/19.29"25cm/9.84"76cm/29.92"XXL1444134cm/52.76"51cm/20.08"26cm/10.24"77cm/30.31"XXXL1646142cm/55.91"53cm/20.87"27cm/10.63"78cm/30.71"Size : MUS : 8 EU : 38 Bust : 110cm/43.31"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 23cm/9.06"Length : 74cm/29.13"Size : LUS : 10 EU : 40 Bust : 118cm/46.46"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 24cm/9.45"Length : 75cm/29.53"Size : XLUS : 12 EU : 42 Bust : 126cm/49.61"Shoulder : 49cm/19.29"Sleeve : 25cm/9.84"Length : 76cm/29.92"Size : XXLUS : 14 EU : 44 Bust : 134cm/52.76"Shoulder : 51cm/20.08"Sleeve : 26cm/10.24"Length : 77cm/30.31"Size : XXXLUS : 16 EU : 46 Bust : 142cm/55.91"Shoulder : 53cm/20.87"Sleeve : 27cm/10.63"Length : 78cm/30.71" Поло Маици За Мажи. Машки Кошули. Тенк Блузи Мажи. Редовно вклопување на градите, лабаво, неограничено вклопување со печатено јазиче за вратот за максимална удобност. Класичниот крој и меката ткаенина ја прават оваа поло кошула за канцеларија или викенд. Облогата со пруги на јаката обезбедува стилски и пристоен изглед, машката поло кошула се суши прилично брзо, погодна за пролет, лето и fall и никогаш не се чувствува леплива дури и во топло и влажно време.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката