• Новак
Пајакова Жица Ултракаст Инвизи-Плетенка Риболов Линија

Пајакова Жица Ултракаст Инвизи-Плетенка Риболов Линија

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Пајакова жица Ултракаст Инвизи-Плетенка Риболов Линија Пајакова Жица Ултракаст Инвизи - Плетенка Риболов Линија : Ултра мазна 8 носач плетенка. Исчисти калем. Помала тежина. Помалку Отпад. Иновативен процес на ладна фузија. Проѕирност за речиси невидливост. Исклучително висока јачина-по-дијаметар. Ултракаст плетенка од пајакова жица риболовната линија е неверојатно тенка и чувствителна. Висок број на избори за заобленост и издржливост.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката