• Новак
Женски Летен Памук Лен Кратки Комбинезони Секојдневен Лабав Лигавче Целокупни Шорцеви Ромпери Комбинезон Со Џебови

Женски Летен Памук Лен Кратки Комбинезони Секојдневен Лабав Лигавче Целокупни Шорцеви Ромпери Комбинезон Со Џебови

Rating 
DEN 591.68

Достапност
Производот е достапен

Големина (инч)tttt TTT T T Должина : t26. 18 t Hip : t37. 80 пресврт : t36. 22 . М Т Должина : т26, 57 тип : т39, 37 пресврт : т37, 80 . L t Должина : t26. 97 t Hip : t40. 94 пресврт : t39. 37 . XL t Должина : t27. 36 t Hip : t42. 52 пресврт : t40. 94 . 2xl t Должина : t27, 76 t Hip : t44, 09 пресврт : t42, 52 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Цврста Боја. Пол : Жени. Тип На Ставка : Комбинезон. Вклучен Пакет : . 1 х комбинезон. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : комбинезони Без Ракави за жени се изработени од полиестерски материјал, лесни, безбедни за кожата и лесни за перење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на вашата кожа. Дизајн : шорцеви комбинезон за жени, еднобојна, без ракави, без грб, прилагодлив ремен за рамо, со 2 џебови, едноставен стил, многу натпревар. Повод : женските комбинезони за тенкови се погодни за секојдневно носење, активност на отворено, облека за клубови, улична облека, плажа, патување, фестивал, состаноци, забава на пријатели, облека за фотографија и така натаму. Сите натпревари : комбинезонот за шорцеви за жени е убаво да се совпадне со капа, пар сандали и ѓердан итн. Тоа може да биде носење на секој ден настан, секојдневен лот за вашата гардероба. Вклучен пакет : 1 х женски комбинезон без ракави.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката