• Новак
Држач за џебна Чанта за автомобил, Држач за чанта за автомобил, Џеб За Автомобил, може Да Се Користи За Чување Предмети, Заштитна Бариера За Деца И Домашни Миленици Н

Држач за џебна Чанта за автомобил, Држач за чанта за автомобил, Џеб За Автомобил, може Да Се Користи За Чување Предмети, Заштитна

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Информации за производот. Име на производ : автомобил нето џеб држач За чанти Боја : црн Материјал : полиестер, јп големина На Производот : 15" x11" x6" Тежина : 11.15 мл Број на џебови : 6 Посебни карактеристики : Прилагодливсо транспарентен мрежен дизајн, овој држач за џебна чанта за автомобил ви овозможува брзо пребарување на предмети што ви требаопширна компатибилностобично компатибилен со предната кутија за потпирачи за раце. Забелешка : Некои конзоли за автомобили не се погодни за овој држач за џебна чанта за автомобил, како што е кутија за потпирач за раце за странично отворање, нема кутија за потпирач за раце, кутија за потпирач за раце со двојно отворање, спортска кутија за потпирачи за раце, ве молиме проверете ја конзолата за автомобил пред да го купите овој производ.Топло совети 1. Ве молиме, не инсталирајте ја мрежестата торбичка за џеб на место што ќе влијае на возењето за да се обезбеди безбедно возење.2. Ве молиме не го истегнувајте џебот на автомобилот со прекумерна сила.3. Големината на џебот на мрежата на автомобилот е 15" x11" x 6". Затоа, проверете дали просторот помеѓу двете предни седишта не е помал од големината.Предната ширина на џебот од мрежата на автомобилот е 15"/38,5 см. Ве молиме проверете дали просторот помеѓу двете предни седишта не е помал од12"/30,5 см пред купувањето. Во спротивно, незгодно е да го користите. И Теренци, пикап камиони и други модели со поголемо растојание помеѓу предните седишта се посоодветни.4. Не е погоден за автомобил без метални столбови во потпирачот за глава на предното седиште од двете страни. Можете да ја прилагодите мрежата што е фиксирана на металниот столб на потпирачот за глава преку пластичната тока.5. Некои автомобили не се погодни за овој држач за торба за носење џеб од автомобилска мрежа, како што е кутија за потпирач за раце за странично отворање, нема кутија за потпирач за раце, кутија за потпирач за раце со двојно отворање, спортска кутија за потпирачи за раце, ве молиме проверете ја конзолата за автомобил пред да го купите овој производ. Седиште Назад Организаторите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката