• Новак
Прем БРТ ХЛ-Л3210ЦВ Д-Р ЦИЈАН ТАПАН ЕДИНИЦА

Прем БРТ ХЛ-Л3210ЦВ Д-Р ЦИЈАН ТАПАН ЕДИНИЦА

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Ова е Компатибилен Панделки Nxt Премиум Бренд Лента Снабдување (ЦИЈАН ТАПАН) кој работи со следните печатачи / машини (HL-L3210 CW, HL-L3230 CDW, HL-L3270 CDW, HL-L3290 CDW). Ова Е Снабдување Со Лента, кое има принос од 18.000, а бројот на дел е PRMBD223 C. ОВОЈ NXT PREM BRT HL-L3210 CW доаѓа со 100% гаранција и е исклучително добро ценет и за купувачите и за деловните корисници. Совршен за домашна или канцелариска употреба. Бродови брзо и прецизно. ЦИЈАН ТАПАН. HL-L3210 CW, HL-L3230 CDW, HL-L3270 CDW, HL-L3290 CDW. Компатибилен Nxt Премиум Бренд. ЦИЈАН ТАПАН. HL-L3210 CW ; HL-L3230 CDW ; HL-L3270 CDW ; HL-L3290 CDW. Компатибилен Nxt Премиум Бренд.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката