• Новак
Соодветни Семејни Пижами Комплет Божиќни Пижами Со Пруги Облека За Спиење Тато Мама Дете Пјс

Соодветни Семејни Пижами Комплет Божиќни Пижами Со Пруги Облека За Спиење Тато Мама Дете Пјс

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Божиќни пижами За Семејни Пј Сет Божиќни Долни Панталони Панталони Џеми За Деца Жени Мажи, Соодветни Семејни Пижами, Соодветни Пижами Комплет Божиќна Пј Облека За Спиење Дедо Мраз Печатени Врвот И Шарени Дното Спецификација : Материјал : 95% Полиестер, 5% Тип На Врат На Спандекс : тип на тркалезна шема на вратот : должина на Ракавот на Дедо Мраз : долги ракави сезона : Пролет, Aut, зимскиот Пакет вклучува : 1 * 2 Парчиња Пижами Поставува Белешка : 1. 1 инч = 2,54 см.2. Рачно мерење, грешка 2-3см. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи наддавањето. Материјали За Божиќни Семејни Пижами : семејни божиќни пј за појавување на комплети, изберете висококвалитетен материјал, мек и пријателски за кожата материјал. Топло и удобно за ладна ноќ, Без пилинг, без избледување. Совршено за целото семејство секојдневно носење. Дизајн На Семејна Облека За Спиење : Божиќен Празничен Дизајн Инспириран Од Празници. Дедо Мраз и цртан Филм елен печатење врвот, круг вратот пижами костум со шарени црвени долги панталони. Еластична половина, удобна еластичност, лесна за ставање и исклучување. Одличен начин да ја прославите зимската сезона и да ги направите празниците уште поспецијални и незаборавни. Големина : комплети за појавување на семејни божиќни пј, во големини за возрасни, деца и бебе за совршен изглед на сликата за време на божиќните празници. S / M/L/XL/XXL / 3 XL/4 XL се достапни за мажи И жени, 2 T/3 T/4 T/5 T/6 T/8 T/10 T/12 T/14 T ЗА деца и 3-6 Месеци, 6-9 Месеци, 9-12 Месеци, 12-18 Месеци за бебињата. Ве молиме купете ја секоја големина поединечно. Прилики : Семејни божиќни пижами, одличен подарок За Божиќ, погоден за семејна облека за забави со пижами, секојдневно носење и облека за спиење. Одличен начин да создадете забава и да го направите божиќното утро уште повеќе фестивал. Пакет : 2 парчиња комплет : 1 х долг ракав врв+ 1 х Долги панталони. Достапни се машинско перење и миење раце.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката