• Новак
Whlbf Toddler Девојки дуксери, џемпери, момчиња и девојчиња џемпер, палто со тркалезно и средно детско пуловер, цврста боја руно, врвно

Whlbf Toddler Девојки дуксери, џемпери, момчиња и девојчиња џемпер, палто со тркалезно и средно детско пуловер, цврста боја

Rating 
DEN 351.68

Достапност
Производот е достапен

Почитуван кориснику,. Добредојдовте во мојата продавница за купување на посакуваните производи . Широк спектар на стилови, прилагодени на тековната сезона;. Добра вредност за парите, за да можете да потрошите најниска цена за да ги купите производите што ги сакате;. Модерен и обичен, погоден за најразлични прилики ;. Удобно за носење, давајќи ви најдобро корисничко искуство ;. Метод на перење : машинско миење или миење на рацете ;. Ако имате какви било прашања во врска со овие производи, ве молиме слободно контактирајте не . Key1 : Девојки џемпери , дозвола за облека за девојчиња за деца. Key2 : Зимски џемпер палто , облека за девојчиња е изработена од високо квалитетни материјали, издржливо дополнување за вашето секојдневно носење . многу топло за носење, нов изглед . удобен пријатен обичен џемпер, може да носи личност дома или спорт . оваа лесна, лесна, Обичниот џемпер е совршен за тие удобни денови!. Продолжете да се подобрувате за да ја направите облеката поудобна . дозвола за облека за девојчиња за деца.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката