• Новак
Frontwalk Ladies BodySuit Една долна облека длабоко V babydoll спиење секси ноќна облека за спиење и лепенка за спиење светло зелена xl

Frontwalk Ladies BodySuit Една долна облека длабоко V babydoll спиење секси ноќна облека за спиење и лепенка за спиење светло

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женственост : лепенка за прегратка за жени, чипка каросерија, едно парче babydollpattern Тип : цврста боја, чипка, флоралор : жолта, виолетова, црна, бела, вино црвена, црвена, розова црвена, длабока, длабока Сина, црна зелена, сива, портокалова, светло зелена, светло виолетова (по избор) Големина : S, M, L, XL, 2 XL (следете ја табелата со големина за да изберете ве молам) Материјал : 85% полиестер 15% акриликнеклин : длабока должина на vsleeve : Бес ракав сезонски : Пролет, лето, есен, зимска коска : Обични, патувања, одмор, работа, забава, секој ден, датуми, филмови Карактеристики : 1. Теди долна облека изработена од високо квалитетен материјал обезбедува ултра-меко и удобно искуство за вас.2. Womenените долна облека длабоко v Теди чипка мини бебе со деликатна цветна чипка, дизајн на вкрстена назад, совршено за да ги покажат вашите криви.3. Секси чипка долна облека со долна облека, совршена за свадбена ноќ, меден месец или секоја посебна ноќ, ве прави попривлечни и шармантни4. Долна облека е вашата секојдневна долна облека. Спарете ги со вградени фармерки и блејзер да ги носат за да работат, или едноставно спарете ги со фармерки за да останат кул. Тоа ќе биде најмодерната ставка во вашата облека од денот. Содржина на пакет : 1 x Бодисит (други додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Цело мерење во cm и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2.54cm) стил - жени едно парче прилепување на прегратка, секси чипка каросерија, дами длабоко v Теди мини бебе. Материјал -Оваа долна облека од чипка е изработена од 85% полиестер 15% акрилни, ткаенини кои се пријателски на кожата нудат најголема удобност и мекост кога се носат . Дизајн -Долна облека за жени секси непослушен чипка цветна тенеж, едно парче V вратот мини бебидол. Стилот беше супер ласкав и изгледаше исто како фотографијата. Исклучително прилагодени вештини ги прегледуваат кривините на вашето тело . пригода - секси чипка долна облека со долна облека, совршена за свадбена ноќ, меден месец или секоја посебна ноќ, ве прави попривлечни и шармантни. Натпревар - Стил на оваа долна облека со фустан или врвови за обичен изглед во текот на летото, ќе сакаш. Можете исто така да се спарите со чизми во пролет, лето и есен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката