• Новак
Карго Лагер За Крајслер 300С 2011 - Заден Багажникот Кат МАТ 3Д Подигање Фиока Црна

Карго Лагер За Крајслер 300С 2011 - Заден Багажникот Кат МАТ 3Д Подигање Фиока Црна

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Нашите душеци за багажникот специфични за возилото нудат лесно чистење, функционалност без мирис, водоотпорна заштита, својства против лизгање, хемиска и отпорност на триење, отпорност НА УВ и сончева светлина, лесен дизајн, отстранлива удобност, исклучителна заштита и еколошки материјали. Дизајнирани 3д душеци за багажникот специфични за возилото за совршено вклопување. Лесно за чистење и без мирис на сите временски подни подлоги. Водоотпорен и против лизгање за зголемена безбедност. Отпорен на хемикалии, абразија и оштетување ОД УВ/сончева светлина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката