• Новак
Womenените плус големина маици со краток ракав V-вратот на летниот блуза летен пуловер врвови на врвовите на врвовите

Womenените плус големина маици со краток ракав V-вратот на летниот блуза летен пуловер врвови на врвовите на врвовите

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Womenените плус големина маици со краток ракав V-врат, цветни блузи, летни пуловер, врвови на врвови. . . Опис : . Пол : Womanена жена, дама дама, женска. Стил : Основни врвови на женски случајни цвеќиња, жени со кратки ракави за жени, дами плус големина цветни блузи. Тип на шема : Цветни/мапи/starsвезди отпечатени, краток ракав, V-врат. Боја : Цветно печатење, печатење на мапи, светло сина цветна, розова цветна, езерска сина цветна, темно сина цветна, жолта цветна, печатење на starsвезди (по избор). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (следете ја табелата со големина за да изберете). Материјал : 65% полиестер, 35% памук. Должина : Должина на колковите. Деколте : V вратот. Должина на ракавот : краток ракав. Сезона : Пролет, лето. Прилики : случајно, патување, одмор, работа, забава, секој ден, датуми, филмови, канцеларија, строга облека, шопинг, и др. Карактеристики : . 1. Изработено е од меки и дишечки материјали, доволно издржливи за вашето секојдневно носење . 2. Стилскиот и модата ве прават попривлечни . 3. Совршен натпревар со вашето омилено здолниште, хеланки, црни пакувања, тексас фармерки, итн. 4. Овие маици на жени и девојчиња не се само едноставни, а исто така и совршен завршен допир за кој било спортски или обичен изглед .. Содржина на пакет : . 1 x врвови (други додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот . 3. Ве молиме, дозволете 1-3 см да се разликува заради рачното мерење, благодарам. (Целото мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см). . Стил : женски плус големина V-врат-врата на врвови за печатење, жени лабави starsвезди со кратки ракави печатат маици, S-5 XL V-врат Кратки ракави цветни кошули, женски обични цветни блузи за цвеќиња . Уникатен дизајн : Цветни печатени лабави врвови ве прават уникатни , и покажете го вашиот трендовски и елегантен стил . Карактеристики : Основните врвови на кратки ракави на жени ве прават да изгледате симпатично, шик и секси модерно. Добро се спарите со фармерките, слаби панталони, макси/ кратки здолништа . натпревар : абење на перфект со фармерки или хеланки во пролет, лето, есен. Добро за Casaual, забава, клуб, секојдневен живот, канцеларија, дом, спиење, плажа, училиште, облека и лето затворено и на отворено.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката