• Новак
Директен 7 Џон Константин Фигура Со Црн Адам Стрип

Директен 7 Џон Константин Фигура Со Црн Адам Стрип

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Џон Константин ги користи мрачните уметности за да ја спаси својата душа, како и самата земја. Стручен волшебник И волшебник, Константин не е познат по својата блескава личност, но кога станува збор за окултизмот, тој е најдобриот истражувач што постои. Озлогласен човек со скелети во плакарот, моралниот компас На Константин е колку што може сив, но длабоко во себе, тој сака да ја направи вистинската работа. Неговите способности му дадоа можност не само да ја измами смртта, туку и да ги измами силите што управуваат со задгробниот живот.. што значи дека нема недостаток на моќни непријатели. Неверојатно детална бројка од 7" скала базирана на Мултиверзумот DC. Вклучен е колекционерски стрип на кој се базира на што се заснова фигурата, како и колекционерска уметничка картичка со фотографија со фигури напред и биографија на ликови одзади. Дизајниран Со Ултра Артикулација со до 22 подвижни делови за целосен опсег на позирање и игра.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката