• Новак
Мијаилима Плус Големина Женски Дуксер Дуксери Обични Врвови Дуксери Дуксери За Жени Зимски Есенски Дуксери Со Тркалезно Деколте Со Долги Ракави Црвена Л

Мијаилима Плус Големина Женски Дуксер Дуксери Обични Врвови Дуксери Дуксери За Жени Зимски Есенски Дуксери Со Тркалезно Деколте

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : дизајн На Долги ракави, удобно и визуелно влијание во aut.67" рамо : 54см/21. Основен пуловер на вратот на екипажот прикажан во опуштено вклопување за секојдневно, но стилско вклопување.52" рамо : 50см/19.41" Големина : М Биста : 100cm/39.69"Sleeve : 64cm/25.98" големина : xl Биста : 108см/42. Ако конечно имате проблем во процесот на употреба, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе го решиме!Вклучувајќи враќање или наплата за кој било квалитет.77" должина : 72см/28.62" Должина : 64cm/25.98"Length : 70cm/27. Машинско перење или миење раце одделно.90"Sleeve : 62cm/24.41"Size : MBust : 100cm/39.Големина : S Биста : 96cm/37. Зимски палта за жени : Есенските Модни Дуксери Се Идеален Избор во Вашата Гардероба,Еден од Најдобрите Избори за Есенски и Зимски Тимови.77" големина : xxl биста : 112см/44. Овој дуксер е ласкава алтернатива на фармерките и патиките!Прилика : овој дуксер е погоден за секојдневен, канцеларија, работа, спорт, улична облека, секојдневно носење, состаноци, патувања, шопинг, одмор или одмор во пролет ,umn и зима.Ве молиме проверете ја нашата големина за најдобра големина пред да нарачате.35" Погодна сезона : Зима, Aut, Есенска Облека.32"Sleeve : 58cm/22.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката