• Новак
Ла-Ла Ленд Умира 7 Пкг-Зашиени Вгнездени Кругови

Ла-Ла Ленд Умира 7 Пкг-Зашиени Вгнездени Кругови

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Ла-Ла Ленд Умира 7/Пкг-Зашиени Вгнездени Кругови Овие умирања се изработени од челик и работат со повеќето машини за сечење на маса, како Што се Сипата, Големиот Удар и Скитникот (не се вклучени). Тие пресекуваат хартија, картон, велум, филц, плута, ацетат и многу повеќе! Овој пакет од седум на 4,25 инчи содржи седум матрици. Дизајн : Зашиени Вгнездени Кругови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката