• Новак
Acdelco HL GM Оригинална Опрема Мотор Хидрауличен Вентил За Прилагодување Вентил Подигнувач Одговара На Шевролет Блејзер

Acdelco HL GM Оригинална Опрема Мотор Хидрауличен Вентил За Прилагодување Вентил Подигнувач Одговара На Шевролет Блејзер

Rating 
DEN 1599.84

Достапност
Производот е достапен

Ацделко Гм Оригинална Опрема Мотор Хидрауличен Вентил Прилагодувач/Вентил Кревач е гм-препорачана замена за оригиналната компонента на вашите возила. Автоматски одржува состојба на трепките со нула вентил, спречувајќи бучава од возот на вентилот и непотребно абење на компонентата на возот на вентилот. Овој оригинален прилагодувач на хидрауличен вентил на моторот/подигнувачот на вентилот е произведен за да одговара на ВАШЕТО ГМ возило, обезбедувајќи ги истите перформанси, издржливост и работен век што ги очекувате Од Џенерал Моторс. Мотор Вентил Кревач.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката