• Новак
Градина Ветрови 9FT Замена Чадор Крошна Врвот-БЕЖ

Градина Ветрови 9FT Замена Чадор Крошна Врвот-БЕЖ

Rating 
DEN 591.84

Достапност
Производот е достапен

Подмладете го изгледот на вашиот чадор за двор. Нашите 9 стапки. универзалната замена на крошна на чадорот ќе одговара на повеќето стандардни 9 стапки. пазар патио чадори. Нашата крошна за чадор за замена е направена од најсовремена полиакрилатна обработена полиестерска ткаенина, што му дава зголемена издржливост од сонце, ветер и временски услови. Оваа замена чадор крошна има вентилиран врв за подобрена стабилност во ветровити услови. Засилени аголни џебови, зајакнат дизајн на шиење на шевовите и ткаенина против рипување се собираат за да ви овозможат да уживате во сонцето без грижи за друга замена крошна на чадорот. Димензии И Монтирање : оваа замена крошна ќе одговара на повеќето стандардни 9 стапки. патио пазар чадори со 8-ребро дизајн. Ве молиме измерете го реброто на вашиот чадор! Нашата заменска крошна може да собере ребро од 54 инчи, со варијанса од + / -1 инчи најмногу. Поради огромниот број чадори произведени од различни производители, не можеме да гарантираме дека нашата крошна ќе одговара на вашата рамка. Подмладете го изгледот на вашиот чадор за двор. Нашите 9 стапки. универзалната замена на крошна на чадорот ќе одговара на повеќето стандардни 9 стапки. пазар патио чадори. Нашата крошна за чадор за замена е направена од најсовремена полиакрилатна обработена полиестерска ткаенина, што му дава зголемена издржливост од сонце, ветер и временски услови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката