• Новак
H Инфрацрвена Камера За Патеки 20MP 1080p Камера За Диви Животни, Мониторинг На Фарма, Камера За Игри За Ноќно Откривање

H Инфрацрвена Камера За Патеки 20MP 1080p Камера За Диви Животни, Мониторинг На Фарма, Камера За Игри За Ноќно Откривање

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Апеман Дивиот Свет Камера-најдобар избор за блиску до дивиот свет!. Дизајнирана со најиновативни идеи и врвна технологија, камерата ЗА ПАТЕКИ ОД СЕРИЈАТА АПЕМАН Х е посветена на создавање класични камери за диви животни. Различни сценарија за примена ги прават камерите за диви животни нов бум за давање подароци. Родендени, фестивали, годишнини, секој незаборавен ден, камерата За Диви животни Апеман е вашиот прв избор за давање подароци. ??Клучни Зборови на производот : apeman H55 Патека Камера 20 MP 1080p Дивиот Свет Камера/ Ноќ Детекција Игра Камера/ Без Сјај 940nm IR Led Диоди / Време Лапс/ Тајмер/ IP66 Водоотпорен Дизајн. ??РЕЗОЛУЦИЈА 20 MP : Надградена резолуција ОД 20 MP, H55 ловечките камери обезбедуваат појасен и прекрасен свет на дивиот свет. ??1080p Видео Снимање : СО 1080p HD видео режим, нема да пропуштите никаква кристална сцена дење и ноќе. ??0.3 s ~ 0.6 S време на активирање : H55 камерите за патеки ја испорачуваат функцијата за брзо и одлично снимање. Обезбедување на секој момент во реално време. ??940nm IR Led Диоди : со 940nm IR Led Диоди, H55 ја испорачува природата ноќни слики и видео без вознемирувачки диви животни. Обезбедување на супериорен ноќ визија. ??Ново Дизајнирано Тело На Камерата : тој е многу добро изграден, со остар дизајн кој се чувствува цврст во вашите раце. Топли совети : . Не се вклучени SD картичката( класа 6 или побрз SD/SDHC, максимална поддршка 32 GB), надворешно напојување и батерии(Енергизатор 1,5 V A). Ве молиме форматирајте ЈА SD-картичката пред да ја користите камерата. Надворешно напојување се препорачува да се користи Во оваа камера За Патеки Високи пиксели и Одлична Резолуција - 20mp И 1080p Брза Брзина на Активирање - 0,3 s и до 18m IP66 водоотпорна и Цврста Обвивка лесно разбирливи упатства За Лов И Мониторинг На Фарми И Следење на Дивиот Свет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката