• Новак
Инктастична Маичка Е Малку Дива Со Прекрасен Подарок Од Сончоглед Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Маичка Е Малку Дива Со Прекрасен Подарок Од Сончоглед Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Малата Дива Маичка на Овие Мавмау 1 Со Прекрасна Маичка За Сончоглед го прави совршениот подарок за првиот роденден за вашата бурна внука! Малата дива 1 на инктастик Мавмау Со Прекрасно Сончогледово Мало Дете Маица Со Кратки Ракави Унисекс Хедер и Ројал 3Т. симпатичен летен подарок за туширање за бебиња!. Идеален подарок за оние мали слободни духови!. Малата Дива Маичка на Овие Мавмау 1 Со Прекрасна Маичка За Сончоглед го прави совршениот подарок за првиот роденден за вашата бурна внука!. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. семејни цвеќиња сончогледи мавмав баба баба внук цвет едно ново одење дете од предучилишна возраст дете облека облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката