• Новак
Бекевел Женски Обичен Летен Комбинезон Лабав Суспендер Широка Нога Широки Харем Панталони

Бекевел Женски Обичен Летен Комбинезон Лабав Суспендер Широка Нога Широки Харем Панталони

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Големина (см) . С Биста : 92 Половината : 96 Колкот : 120 Комбинезон Должина : 132. М Биста : 96 Половината : 100 Колкот : 124 Комбинезон Должина : 133. Л Биста : 100 Половината : 104 Колкот : 128 Комбинезон Должина : 134. XL Биста : 104 Половината : 108 Колкот : 132 Комбинезон Должина : 135. XXL Биста : 108 Половината : 112 Колкот : 136 Комбинезон Должина : 136. Големина (инч) . С Биста : 36.22 Половината : 37.80 Колкот : 47.24 Комбинезон Должина : 51.97 . М Биста : 37.80 Половината : 39.37 Колкот : 48.82 Комбинезон Должина : 52.36 . Л Биста : 39.37 Половината : 40.94 Колкот : 50.39 Комбинезон Должина : 52.76 . XL Биста : 40.94 Половината : 42.52 Колкот : 51.97 Комбинезон Должина : 53.15 . XXL Биста : 42.52 Половината : 44.09 Колкот : 53.54 Комбинезон Должина : 53.54 . Спецификации : . Материјал : Памук + Лен. Сезона : Пролет / Лето. Пол : Женски. Шема : Неправилно печатење. Јака : Квадратен врат. Должина На Ракавот : Без Ракави. Стил : Секојдневен/ Модерен. Повод : Дневно/ Забави/ Одмор/ Крајбрежје/ На Отворено/ Празници. Забелешки : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Содржина На Пакетот : . 1 х Комбинезон. ПРИЈАТЕН МАТЕРИЈАЛ : памучна и ленена ткаенина, мека и пријателска за кожата, дише и мазна, удобна за носење, не е лесна за бледнеење. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Шарен етнички печатен квадратен јака без ракави, лабав комбинезон со два џебови, секојдневен и моден. ПЕТ ГОЛЕМИНИ : S/M/L/XL/XXL за жени од сите форми и форми. Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате. ПРИМЕНЛИВА ПРИЛИКА : Лето, патување, шопинг, собирање пријатели, забави, патување за одмор, излегување, дома, секојдневен живот. ДВЕ БОИ ОПЦИЈА : Црвена/сина. Доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката