• Новак
играм. Бебе И Дете Момчиња Пливаат Стебла Со Вградена Абсорбента Пелена За Повеќекратна Употреба

играм. Бебе И Дете Момчиња Пливаат Стебла Со Вградена Абсорбента Пелена За Повеќекратна Употреба

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

играм.® е оригинален производител на пелени за повеќекратна употреба и има патентиран трислоен дизајн. Облогата за фитили помага да се спречи осип на пелена, внатрешниот абсорбента слој помага да се заштити од неред надвор од базенот, а водоотпорниот надворешен слој работи со цврстиот струк и нозете за да обезбеди сигурна заштита од нехигиенски и срамни несреќи во базенот. Не е потребна друга пелена. Трим, лесна пелена поттикнува пливање. Цврстото вклопување помага да се содржи цврста материја и е одобрено за јавни базени. Економичен и создава помалку отпад-употреба и повторна употреба. 100% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Вграден Пелена Пливање Костим За Капење За Момчиња од играм.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката