• Новак
Неродис Лесна Итна Вреќа За Спиење Водоотпорна Термичка Понуда За Кампување За Преживување

Неродис Лесна Итна Вреќа За Спиење Водоотпорна Термичка Понуда За Кампување За Преживување

Rating 
DEN 959.84

Достапност
Производот е достапен

краток опис не е достапен вреќата за спиење е водоотпорна и отпорна на влага, се заклучува во топлината, може да спречи испраќање на топлината. Силна способност за изолација. Активностите на отворено можат да бидат повеќенаменска вреќа за спиење, погодна за итни ситуации на отворено. Компактна и практична, мала големина на преклопување, погодна за носење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката